Wartości stanowiące podstawę każdego produktu HELIABRINE:

Natura, skuteczność, przyjemność

Natura

Z pasji do natury nasz zespół farmaceutów i chemików selekcjonuje i dobiera najcenniejsze ekstrakty naturalne, których korzenie, kwiaty, liście czy kora zawierają składniki aktywne o doskonałych właściwościach dla skóry.

Te ekstrakty roślinne są starannie łączone z witaminami i opatentowanymi składnikami, aby stworzyć produkty, które skutecznie reagują na każdy problem skóry.

Odkryj wyjątkową moc każdego z naszych naturalnych ekstraktów na STRONIE GŁÓWNE SKŁADNIKI AKTYWNE.

Skuteczność

HELIABRINE korzysta z wiedzy naukowej laboratoriów ASEPTA, działających w Monako od ponad 60 lat.

Posiadamy własny zintegrowany dział badawczo-rozwojowy pozwalający nam opracowywać najbardziej innowacyjne formuły i posiadamy wyłączne patenty stosowane w naszych najlepszych produktach.

Każdy produkt jest opracowywany przez farmaceutów, testowany pod kontrolą dermatologiczną i poddawany ścisłej kontroli na różnych etapach procesu produkcyjnego.

Z zastrzeżeniem testów bezpieczeństwa i skuteczności, wszystkie nasze produkty zapewniają optymalną tolerancję dla skóry.

Przyjemność

Ponieważ przyjemność jest bardzo ważna w codziennej pielęgnacji skóry, tworzymy każdą formułę, aby zapewnić produkty do pielęgnacji skóry, które są zarówno skuteczne, jak i przyjemne w użyciu.

  • Każda tekstura jest wyjątkowa, aby spełnić potrzeby Twojej skóry i zapewnić optymalny komfort.
  • Każdy zapach oferuje wyjątkowe doznanie zmysłowe.

Testujemy również wszystkie nasze receptury w warunkach rzeczywistych za pomocą panelu użytkowników końcowych, aby zapewnić, że nasz produkt zaspokoi dużą populację zanim zostanie wprowadzony na rynek.